DİKENLİ TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Dikenli tel, asıl olarak bir yerin sınırlarının belirlenmesinde kullanılan araçtır. Üretimi açısından kablo ile benzerlik taşımaktadır fakat dış yüzeyi plastikle ve diğer iletken materyallerle kaplı değildir.

Telin dikenli olarak nitelendirilmesi, belli aralıklarla bu çift tel üzerine sonradan ek bir telin sarılıp bükülmesi ile oluşturulan sivri çıkıntılardan kaynaklanmaktadır.

Muş, Erzurum, Bitlis, Van, Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli, Kars, Erzincan, Ağrı ve Bölgenin lider üreticisi SERHAT TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ Dikenli Tel Üretimiyle Hizmetinizde

Sizlerde Muş’da dikenli tel yapan firmalar, Muş’da dikenli tel çit yapan firmalar, Muş’da dikenli tel çit firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. SERHAT TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ olarak sizlerin dikenli tel çit ihtiyacınızı da karşılaya bilmekteyiz.

Dikenli Tel Kullanım Alanları

Dikenli Tel genellikle bir yerin sınırlarının belirlenmesinde tercih edilmektedir. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Çiftlikler, Askeri Alanlar, Hava alanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar ve Koruma ve Sınır Belirleme Amaçlı Tüm Alanlar.

Dikenli Tel fiyatları

Dikenli Tel fiyatları hakkında bilgi almak için çit fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Ürün Görselleri:

Call Now Button

adana cam balkon adana tel örgü