TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığına ve gözenek genişliğine göre hem kalite hemde fiyat değişmektedir.

Tel örgü, uygulanmak istenen çit sisteminde tel kullanılmasıdır.Serhat Tel Çit Muş ilinde tel örgü yapan firmalar arasında hem kaliteli hemde uygun fiyata sizlere bölgede tel örgü hizmeti vermektedir ve çevrilmek istenen yerleri daha güvenli hale getirmektedir.

Serhat Tel Çit Muş ilinde tel örgü yapan firmalar arasında lider olduğunu söylememekte direkmen Bölgede tel örgü yaptığı yerlerin refaranslarını sizlere söyleyerek kanıtlamaktadır.

Tel Örgü & Tel Çit Kullanım Alanları

Tel Örgü ve Tel Çit genellikle güvenlik amaçları kullanılmaktadır. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Askeri Alanlar, Hava alanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar, Çiftlikler, Park ve Bahçeler, Otoyollar, Organize Sanayiler ile birlikte Siteler ve Apartman Çevrelerinde tercih edilmektedir.

Örgü tel sistemleri geçmişten günümüze en çok kullanılan çit sistemleridir.

Galvaniz Kaplı Örgü Tel ve PVC Kaplı Örgü Tel olarak imal ettiğimiz örgü tel malzemesi, kullanım alanlarına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliklerde üretilmektedir. Genellikle boru direk ve beton direk ile uygulaması yapılmaktadır. Direkler standart 3 metre veya istediğiniz aralıklarla zemininiz toprak zemin ise  direk dibi betonlanarak, beton zemin ise direk dibine kaynatılan plaka sistemi ile dübellenerek montajı yapılır. Destek amacı ile her 30 veya 45 metre ara ile çift taraflı payanda yapılır. Direk montajı tamamlandıktan sonra çit yüksekliğine göre 2-3 veya 4 sıra gergi teli çekilir. Örgü tel malzemesi gergi tellerine bağ teli ile bağlanarak montaj tamamlanır.

İsteğe göre örgü tel üzerine Jiletli Tel veya Dikenli Tel çekilir.

Tel Örgü fiyatları

Tel Örgü fiyatları hakkında bilgi almak için çit fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Ürün Görselleri:

Call Now Button

adana cam balkon adana tel örgü