HAKKIMIZDA

Firmamız Serhat Tel Çit Sistemleri , tel örgü ve çit sistemleri, duvar üstü panel çit, jiletli tel, bahçe beton direkli çevirme, işleri oyun alanları, halı saha ve basketbol sahaları, site çevreleri, düzlemsel ve helezon, jiletli tel işleri, koruma jiletli teller koruma adına yapılan tüm tel örgü ve çit sitemlerini yapmaktayız. Bütün ürün satışlarımız olsun, montaj çalışmalarımız olsun, başta Muş ili olmak üzere Türkiye geneli anahtar teslimi yapılmaktadır, Bütün bunları yaparken dürüstlük ilkesinden taviz vermeden yapmaktayız.

Hava alanları, limanlar, barajlar ve sulama tesisleri, otoyollar, hidroelektrik santralleri, endüstriyel tesisler, askeri bölgeler, tatil köyleri, villalar, fabrikalar ve tüm inşaat projelerinde çevre güvenliği ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında çözüm üretmeye devam etmektedir.

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Alanında uzman ve yaptığı işlerde deneyimli olan bir ekip ile yoluna devam eden Serhat Tel Çit Sistemleri, uzun ömürlü, montajı kolay, paslanmalara karşı dayanıklı ve her şeyden önemlisi kesin bir güvenlik sağlayan; bariyer sistemleri, ferforje korkuluk ve boru direk sistemleri imalatını müşterilerinin arzuları doğrultusunda büyük bir başarı ile gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kişiye özel çözüm üreten firma yapısı ile yeni nesil tel çit üretimi yapan firmamız; kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara, taahhüt edilen zamanda teslim ilkesi ile yoluna devam etmektedir. Sadece ürünü pazarlayana kadar değil sonrasında da teknik destek garantisini veren firmamız, sağladığı hizmet devamlılığı ile müşterisinin her zaman yanında olan bir firma yapısına sahiptir.

Tel Çit

Tel çit imalatlarımızda kaliteli hammadde kullanarak siz müşterilerimize uzun süre kullanabileceğiniz ürünler üretmekteyiz.

 

Panel Çit

Geniş bir kullanım alanına sahip olan panel çit uygulamaları dış ortam hava şartlarına dirençli özelliklerde üretilmektedir.

Jiletli Tel

Güvenliğiniz için oldukça ideal olan jiletli isteğe bağlı olarak beton direk üzerine veya duvar üzerine uygulama yapılmaktadır.

Örgü Teli

Uygun fiyat aralığı nedeniyle oldukça tercih edilen örgü teli galvaniz ve pvc kaplı olarak üretilmektedir. Örgüsü firmamız tarafından yapılan örgü telinin direkli modelleri de firmamız tarafından uygulanmaktadır.

muş panel çit

Call Now Button

adana cam balkon adana tel örgü